Spider-Man Ultimate Power

Spider-Man Ultimate Power 1.0.0

Użyj swych pajęczych mocy by pokonać wrogów!

Spider-Man Ultimate Power to gra zręcznościowa typu runner, w której wcielisz się w pajęczego superbohatera. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Szybka i pełna akcji gra
  • Ulepszanie bohatera

Wady

  • Nużący rodzaj gry
  • Niezbyt oryginalna historia

Dobry
7

Spider-Man Ultimate Power to gra zręcznościowa typu runner, w której wcielisz się w pajęczego superbohatera. 

Kłopoty w sąsiedztwie

Założenie Spider-Man Ultimate Power jest całkiem proste: przemierzasz różne scenerie i skaczesz między platformami, pokonując po drodze czarne charaktery. Fabuła również nie grzeszy oryginalnością: złoczyńcy coś knują i od Ciebie zależy, czy im to udaremnisz.

Spider-Man Ultimate Power posiada dwa tryby gry: fabularny i survival. W trybie fabularnym musisz wypełniać misje, aby akcja posuwała się naprzód. Misje są zróżnicowane i zawierają takie zadania, jak zniszczenie określonej ilości wrogów albo zgromadzenie pewnych przedmiotów.  

W trakcie gry możesz zarobić lub nabyć obowiązującą w Spider-Man Ultimate Power walutę i wykorzystać ją na ulepszenia mocy swojego bohatera lub odblokowanie dla niego nowych kostiumów

Na pajęczynie

Akcja w Spider-Man Ultimate Power składa się z biegania, skakania, strzelania i zwisania na pajęczynie. Sterowanie do wszystkich tych czynności jest bardzo proste. Spiderman automatycznie biegnie przed siebie, więc Tobie pozostaje jedynie kontrolowanie jego ruchów.

Gra nie jest wybitnie dynamiczna, niemniej i tak stanowi świetną zabawę, szczególnie kiedy unieruchamiasz pajęczą siecią czarne charaktery, albo skutecznie wykonasz combo.

Komiksowy styl

Grafika w Spider-Man Ultimate Power nie jest specjalnie oszałamiająca i utrzymana jest w stylistyce typowej dla gier na Androida o superbohaterach. Kolory są jasne i żywe, a bohaterowie mniej lub bardziej przypominają kreskówkowe postacie. Również animacja jest dość podstawowa. 

Przyjemna gra z superbohaterem w akcji

Super-Man Ultimate Power nie przedstawia sobą niczego nowego, jednak gra się w nią dość przyjemnie i jeśli jesteś fanem Spidermana, na pewno warto ją wypróbować!

Spider-Man Ultimate Power

Download

Spider-Man Ultimate Power 1.0.0

Opinie użytkowników o Spider-Man Ultimate Power